ווידאו

עמוק בצינור: אלכס גריי מקבל חפיפה של גל שמפו

מאת יואב נקש מרץ 23, 2015

זו אינה הפעם הראשונה שאתם רואים את אלכס גריי (ALex Gray) בצינור אבל אולי הפעם הראשונה שלא תראו את אלכס גריי כי הוא יהיה כל כך עמוק בצינור. אז הנה עוד חומר תיעודי שיוריד לכם ריר: גל מועגל, חלול וארוך בגוון ירוק-כחול עם מסלול קידוח סופר עמוק בפיגי'י הרחוקה. "מיסטר יו-טיוב" גריי שוב מפגיז בצינור כמעט בלתי אפשרי ליציאה אבל מקבל חפיפה של שמפו כמו במנהרת שטיפה של מכוניות. שימו לב "לדוגמן הבית" של "Head & Shoulders" עם משיחת השיער לאחור... הסוף לקשקשים בגלישת צינורות בפיג'י :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים