ווידאו

בשליטה מלאה: אלכס נוסט מגלה לנו את השיטה

מאת אליעד כהן אוגוסט 29, 2015

אלכס נוסט (Alex Knost) הוא לא אחד מאלו שלא יודעים מה לעשות על גלשן ארוך ועל גל ארוך. למעשה הגולש המופלא עם שפע הסטייל לקח את כל מה שהוא יודע ושם אותו בקליפ שמסביר את השיטה: גלים ארוכים חייבים להיות בשליטה. צריך לעמוד על קצה החרטום ב-Nose ride קלאסי ולהלך כמה צעדים לאחור בשביל לשחרר קצת קאטים של קיטור. אלכס נוסט גולש על הלונבורד בנוסה (Noosa) אוסטרליה כמו שהוא מטייל בעולם.... תמיד הולך רחוק ותמיד בסטייל.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
אליעד כהן

בן 24, יליד ראש העין. בגיל 13 עברתי ללוס אנג'לס, קליפורניה, שם למדתי לגלוש בחופי מליבו. בגיל 17 חזרתי ארצה והתגייסתי לצבא. כיום, סטודנט לתקשורת ולמנהל ומתגורר בראשון לציון. חובב קולנוע מושבע, רוק קלאסי ובעיקר אוהב את הים.

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים