ווידאו
ווידאוגלישה ← אלכס סמית' שולח גלויה עם גלים חלומיים מהמנטאוויי

אלכס סמית' שולח גלויה עם גלים חלומיים מהמנטאוויי

מאת יואב נקש ינואר 04, 2017

תכל'ס אם אם היינו יכולים לעשות טלפורטציה למקום אחר בעולם, היינו בוחרים באיי המנטאווי שלחופי סומטרה, אינדונזיה. אם זה לא היה כל כך רחוק וכזה שדורש מסע כה מתיש, היינו כבר מזמן קודחים צינורות על גלים חלומיים בצבע טורקיז.

אבל אנחנו זה לא אלכס סמית' שבטוב ליבו לפחות דאג לשלוח לנו גלויה מצולמת מהמקום שעליו אנו מכחלים כל יום. מהים והיבשה, הצילומים המדהימים רק גורמים לנו להפנים שבמוקדם או מאוחר לא תהיה לנו ברירה אלא לנסוע לשם.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים