פלטת עץ וגל: סשן פאן עם גלשן אלאיה

מאת יואב נקש מאי 03, 2015

גלשן האלאיה (Alia) נושא את ה-DNA ההיולי של כל הגלשנים. ילידי הוואי היו החלוצים לטבול אותו במי הים ולרכוב עליו על הגלים. כשלעצמו, הגלשן הוא המצאה מוזרה. אין לו חרבות, אין לו רוקר, אין לו צ'אנלים או כל סממן אחר לעיצובי הגלשנים שאנו מכירים כיום - רק פלטת עץ ישרה עם חרטום וזנב מרובע. החרבות והשייפים העתידיים של הגלשנים הגבירו את אחיזתם על פני המים ועשו את החיים יותר קלים עבור הגולשים.

אבל כשצופים בסרטון הבא מבינים שיש באלאיה קסם שמקדש את הדבר החשוב ביותר בגלישה - מימוש ההנאה והחיפוש אחר ה"פאן" - כך זה בא לידי ביטוי כשזה נעשה על הגל של ג'פריס ביי בדרום אפריקה עם ביצועיו שלי רמי פטרסון (Remi Petersen).

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים