ווידאו
ווידאוגלישה ← כמעט בלי אוויר: טיאגו ז'אקרה קיבל 5 שבירות ענק על הראש בנזארה

כמעט בלי אוויר: טיאגו ז'אקרה קיבל 5 שבירות ענק על הראש בנזארה

מאת יואב נקש דצמבר 29, 2018

את ה-14 בדצמבר הגולש הברזילאי בן ה-35 לא ישכח כל כך מהר. טיאגו ז'אקרה תפס גל בגובה סביר (יחסית לנזארה) אבל קיבל את כל ההתקפה הגבוהה שהגיע אחר כך על ראשו. טיאגו נפל בשלב מוקדם של הגלישה וסט של 5 גלים רצופים "קברו" אותו תחת הררי קצף ענקיים. צוות אופנועי הים נחלץ לעזרתו ובשארית כוחותיו הוא נאחז בנגרר והובהל לחוף כשהוא חסר כוחות ותשוש.

"זה היה ללא ספק הוויפאאוט הגרוע ביותר בחיי", אומר טיאגו. בקושי הספקתי לנשום בין שבירות הגלים. כשהגעתי לחוף הייתי מותש לחלוטין ולא הייתי מסוגל לזוז. אני רוצה להודות לסבסטיאן סטודטנר ודייויד לנגר שהצילו את חיי".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים