ווידאו
ווידאוטבע וחי ← צילום מדהים ממבט קרוב: מצלמה על פגר מתעדת חיות בר רעבות בילוסטון

צילום מדהים ממבט קרוב: מצלמה על פגר מתעדת חיות בר רעבות בילוסטון

מאת יואב נקש יוני 26, 2017

הצלמים של נשיונאל ג'יאוגרפיק הם אומני תיעוד שמחוייבים להנצחת רגעים מיוחדים בטבע ובתחבולות יעשו להם תמונות. הצלם רונאן דונובן הגדיל לעשות כאשר גרר פגר חיה אל מקום רדוד באגם בפארק ילוסטון והציב מצלמה חבויה בתוך אבנים בדיוק מול המקום שבו אמורה להיות כל ההתרחשות. לאחר מספר ימים וכשחזר לבדוק את התיעוד, הוא גילה שכמעט כל חיית בר עצרה לנשנוש קטן: נשרים, דובי גריזלי, שועלים וזאבים. ההשקעה אדירה והתמונות "חיה רעה"!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים