ווידאו
ווידאוגלישה ← גלשן מהקורונה: שייפר אמריקאי עשה שימוש חוזר במסכות

גלשן מהקורונה: שייפר אמריקאי עשה שימוש חוזר במסכות

מאת יואב נקש נובמבר 15, 2020

ראיין האריס לקח את הקורונה וסגר אותה בתוך ציפוי של פוליאסטר. השייפר האמריקאי שבסיסו בקליפורניה רואה את נושא הפסולת שהוא מייצר כחלק בלתי נפרד מהאחריות שיש לו למזער את זיהום הסביבה. בנסיונו לעשות שימוש חוזר ולמחזר כמעט כל שארית חומר שבה הוא משתמש, האריס לקח גם את המסכות הכחולות שמשמשות אותנו כהגנה מהקורונולה ושילב אותן בתוך גלשן. כי להיות ידידותי לסביבה זה עניין של גישה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים