ווידאו
ווידאוגלישה ← הגל החמקמק: אנסטסיה אשלי מסבירה מדוע היא פספסה צינורות בחווה

הגל החמקמק: אנסטסיה אשלי מסבירה מדוע היא פספסה צינורות בחווה

מאת יואב נקש ספטמבר 16, 2019

עד כמה שהגל בחווה של סלייטר נראה מושלם, כך גם צריך ללמוד אותו מקרוב בשביל להבין עד כמה הוא יכול להיות חמקמק. שבירת הגל מהירה והצינור ארוך מהרגיל - אין  הרבה הזדמנויות לגלוש על הגל הזה וכשזה יקרה תדאגו להיות מוכנים. אנסטסיה אשלי לוקחת אותנו לסיור במתחם החווה ומתעכבת על הקטעים שבהם היא עשתה "פאדיחה" כשלא קראה אותו נכון. אז תגזרו ותשמרו לפעם הבאה שתגלשו בחווה... בתקווה שזה יהיה במילניום הנוכחי.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים