ווידאו
ווידאוגלישה ← ביוגרפיה באנימציה: 'קוראים לי מיק פאנינג וזהו סיפור חיי'

ביוגרפיה באנימציה: 'קוראים לי מיק פאנינג וזהו סיפור חיי'

מאת יואב נקש אפריל 10, 2018

כשכל חייך הם גלישה והגעת לפסגת ההישגים במהלך הקריירה שלך אז ההחלטה על פרישה היא לא דבר של מה בכך. בגיל 36 מיק פאנינג הגיע להחלטה לא פשוטה אך מושכלת - כשבאמתחתו 3 אליפויות עולם הוא מניח את הלייקרה ויוצא מהספירלה של הסבב המקצועני. בסרטון שלעיל ושאותו ערכה חברת רד בול, אנו צופים בכל סיפור חייו השזור בקטעי אנימציה. להלן, "סיפורו של אגדה".

מרביתנו מכירים את סיפור חייו או לפחות ביטס אנד פיסס מ-17 שנותיו המקצועיות בגלישת גלים. אנו יודעים שהוא נולד בעיירה פנרית' המורחקת שעתיים מחופי סידני ושהוא איבד את אחיו בתאונת דרכים. לשניים היו תוכניות משותפות להגיע לטופ ולבסוף היה זה מיק שעשה ככל שביכולתו בשביל להגשים את חלום אחיו - למענו. עלייתו המטאורית של הברק הלבן קיבלה תפנית גורלית שהשפיעה על החלטותיו לפרישה. היה זה תקיפת הכריש ביולי 2015 בג'פריז ביי, פרידתו מבת זוגתו, אובדן של אח נוסף והרבה מאוד לחץ נפשי ותהילת עולם שהביאה אותו לבקש קצת שקט ושלווה. מיק פאנינג אולי פורש אבל סיפור חייו מעורר ההשראה ימשיך ללוות את עולם הגלישה לעולם.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים