ווידאו
ווידאואקסטרים+ ← עוד יום של סקי עם הצרפתי: קנדיד טובקס גם הפעם לא מאכזב

עוד יום של סקי עם הצרפתי: קנדיד טובקס גם הפעם לא מאכזב

מאת יואב נקש פבואר 27, 2016

איך אפשר להתעלות על יצירת מופת שכבשה את העולם לפני שנה? התשובה: לעשות קליפ עוד יותר מטורף של צילום POV עם עריכה מפתיעה. גולש הסקי הצרפתי קנדיד טובקס (Candide Thovex), עשה את זה פעם נוספת. בסדרת הקליפים המצליחה שלו "One Of those Days" הוא משחרר את החלק השלישי עם 5 דקות של אקשן מאוד מהנה. הגולש הצרפתי בן ה-33 נותן משמעות חדשה למונח "סקי חופשי" ומשתמש בטכניקות עיבוד ועריכה שמותחות קו ארוך על מסלול מושלג שאינו נגמר.

וזה הבחור... קנדיד טובקס :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים