ווידאו
ווידאוטבע וחי ← התגלתה עוד טבעת חונקת של אשפה בים, והפעם בקאריבים

התגלתה עוד טבעת חונקת של אשפה בים, והפעם בקאריבים

מאת יואב נקש נובמבר 13, 2017

ישנם מספר טבעות אשפה באוקיאנוסים שגודלם כגודל יבשה וכעת מתגבשת לה עוד טבעת שכזו גם בקרבה לנוף הטרופי שבים הקאריבי. קארולין פאוור תיעדה באזור גואטמלה טבעת אשפה אדירה שאורכה כ-5 מייל ורוחבה 2 מייל שכל כולה פלסטיק ושאר זוהמה. כשהיא צללה מתחת היא גילתה סבך של שקיות, בקבוקים ושאר מוצרי פלסטיק מזהמים. לטענתה זהו הדבר הכי מגעיל שראתה בחייה - ומצפיה בתמונות אי אפשר שלא להסכים לדבריה. צריכים לשים לזיהום הים סוף!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים