ווידאו
ווידאוגלישה ← עוד גל מוטציה קם לתחייה בקליפורניה... וזה לא הוודג'

עוד גל מוטציה קם לתחייה בקליפורניה... וזה לא הוודג'

מאת יואב נקש דצמבר 28, 2015

כשמדברים על גל מוטציה בדרום קליפורניה המקום הראשון שעולה לנו בראש הוא הוודג' בניו פורט, אבל למעשה יש עוד גל אחד פקונגאי והוא נמצא לא רחוק משם, בסיל ביץ' (Seal Beach). הגל הזה עובד בתדירות נמוכה מהוודג' אבל בעצימות זהה. הוא מתאפיין בצינור חלול אבל מאוד לא צפוי כי לזרם החוזר (Backwash) יש כוח להקפיץ את הגולש לירח ולהנחית אותו בטריקה על הרדוד. הגולשים יודעים איך הם מתחילים אבל רק יכולים לנחש איך הרכיבה שלהם על הגל תגמר... קבלו 6 דקות של פיצוצים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים