ווידאו
ווידאוגלישה ← לאגם ולבריכה: מתקן גל סטטי לכל גולש שרוצה ספוט קרוב לבית

לאגם ולבריכה: מתקן גל סטטי לכל גולש שרוצה ספוט קרוב לבית

מאת יואב נקש ינואר 20, 2018

אם גם אתם מחכים להזמנה לחוות הגלים של סלייטר או מסתפקים בלית ברירה באיזו גיחה למינכן, יתכן שמצאנו עבורכם את בריכת הגל שתחסוך לכם גם נסיעה וגם מזומן. חברה מגרמניה מציגה את המתקן הצף שמפיק גל סטטי בנהר, אגם וגם בבריכה (אם זו מספיק גדולה).

החל מחודש מרץ 2018 תוכלו לרכוש את חלקי המתקן שאותו ניתן להרכיב באופן אישי במחיר שככל הנראה לא יהיה שווה לכל נפש. לדברי החברה UNIT Parktech המתקן מגיע במידות של 14,12,10,8 ו-16 מטרים ובאפשורותה להפיק גלים למתחילים בגובה 4 עד 5.3 פיט שמיועדים למתקדמים. בבסיס המתקן משאבה ששואבת את המים ואלו זורמים מטה לחלק תחתון אשר יוצר גל שעליו ניתן לגלוש.

"אנו מאמינים שהמוצר שלנו מהפכני ויכול לתת מענה לכל גולש שמוקף יבשה", אומרים בחברה. "המערכת שלנו יכולה לשאוב 15,000 ליטרים בשניה בצריכה של 340 קיל-וואט לשעה בלבד. בריכת הגל הסטטי העשוי מחומר פלאסטי קשיח מיועד לגולשים בוגי וסאפ ואותו ניתן להתקין בנהר, אגם, בריכה גדולה או בים".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים