ווידאו
ווידאוגלישה ← עכשיו זה נראה כמו שהבטיחו: Surf Snowdonia מפמפמת גלים איכותיים

עכשיו זה נראה כמו שהבטיחו: Surf Snowdonia מפמפמת גלים איכותיים

מאת יואב נקש אוגוסט 01, 2015

כאשר Surf Snowdonia שחררו את הקליפ הראשון מפמפום הגל המלאכותי בלגונה, התאכזבנו קשות. על אף שנאמר כי זה היה בגדר ניסוי כלים מערכתי שתפוקתו הייתה רק 50 אחוזים, קהילת הגולשים בעולם כבר מיהרה לקטול את הגל ולהשמיצו. אף אחד לא הבין איך העזו בחברה להפיץ קליפ עם גל דרדל'ה, נשפך, קצר ובלי הרבה כוח בכלל. אבל כנראה שזו הייתה המטרה השיווקית והפרסומית: "תראו איך זה היה נראה לפני כן ותראו איך זה נראה עכשיו. ראיתם? סבבה עכשיו תשלמו כסף" (ולא מעט).

הקליפ שלעיל לבטח ישתיק את כל המקטרגים - Surf Snowdinia מבטיחה ומקיימת. לא רק שהיא עומדת בלוחות הזמנים של פתיחת הבריכה לקהל הגולשים בראשון באוגוסט 2015, אלא שהגל המלאכותי מעשה ידי אדם נראה מעולה כמו גל אמיתי בים! גלים ארוכים עם פני גל יציבים בגובה של כמטר אחד (3 פיט), נשברים לאורך של 150 מטרים ומייצרים תנאים לביצועים חזקים (אופדליפים, קאטים, ראונד האוסים). הגל של Snowdonia אולי אינו הגל של הוואי אבל גם הוא יכול לספק צינורות וקאברים מלאים במקטעים מסויימים ולספק חוויית רכיבה של 16 שניות!

זה נראה כמו גל פינוק. פינה ארוכה, 16 שניות רכיבה וקירות לביצועים... Snowdonia מקיימים

לאחר ציפייה גדולה שלבסוף לא איכזבה, Surf Snowdonia מפמפמת גלים איכותיים ומוכרת אותם לגולשים. אם אתם רוצים להגיע לשם בזמן הקרוב אז מומלץ לשריין מקום מראש כי כל ההזמנות מלאות וסשן הגלישה על בסיס השעה תפוס עד ה-6 באוגוסט. מחיר שעת גלישה לגולש מקצועי אינו זול בכלל: התענוג של שעת גלישה עולה 45 ליש"ט (265 ש"ח) ובחישוב קצר, שלוש שעות גלישה יעלו לכם 795 ש"ח ואם בכוונתכם לגלוש שם מספר ימים רצופים אז חמישה ימים יביאו אתכם לסכום האסטרונומי של 4000 ש"ח.

לא זול אבל נראה שווה. Surf Snowdonia מפמפמת בשני פיקים

בין מאליבו לטרסלס נמצא Surf Snowdonia עם הגל המלאכותי שבהחלט עושה רושם שמפציץ גלים איכותיים. הבריכה תפתח לקהל הרחב ב-10:00 בבוקר של יום שבת 01 באוגוסט 2015. במידה ותבקרו שם נשמח לשמוע התרשמותכם מהחוויה - גלישה מהנה :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)









צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.




צלם ים