ווידאו
ווידאוגלישה ← בבית עם סלייטר: הצצה קטנה למרחב האישי של הגולש מספר 1 בעולם

בבית עם סלייטר: הצצה קטנה למרחב האישי של הגולש מספר 1 בעולם

מאת יואב נקש אפריל 10, 2020

זה מוזר לחשוב שכולם נמצאים בביתם בימים אלו. בכל קצווות העולם, כל האנשים ספונים בבתיהם מחשש להדבקות בנגיף וזה כולל גם את הגולשים שאותם אנו הכי מעריצים. גולשי הפרו מעלים הרבה מאוד חומר תיעודי לרשתות החברתיות מהזמן שלהם בביתם וקלי סלייטר העלה סרטונים שבהם הוא שר וניגן עבור כולם. בנוסף לכך מצאנו קטע קצר שצולם במרחב האישי שלו בביתו בהוואי במסגרת סרט הדוקומנטרי 24/7 של ערוץ HBO.

אורכו של הדוקו על קלי סלייטר הוא שעה אבל רק חלקים קטנים ממנו שוחררו לצפייה בחינם. סלייטר הכניס את המצלמות אל ביתו שבחוף הצפוני בהוואי וחשף כמה מהפריטים שסובבים אותו במרחב הכי אישי שלו. להלן מצורף גם הפרומו לדוקו וקישור למי שיש מנוי לערוץ HBO.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים