ווידאו
ווידאוגלישה ← בגיל 10 אבא דחף אותו לבקדור: נואה בשן היום כבר בן 15 וגולש לבד

בגיל 10 אבא דחף אותו לבקדור: נואה בשן היום כבר בן 15 וגולש לבד

מאת יואב נקש יוני 22, 2016

נואה בשן, בנו של שיין, הוא אחד מאותם נערים שגופם זורם דם של אלופים. לא רק שהוא בנו של אגדת גלישה אלא הוא גם גדל בחוף הצפוני - במקום שבו משקים בגלים מושלמים את הגזע העליון של גולשי העתיד. "כשהייתי בן 10 אבא דחף אותי לגל בבקדור, קדחתי צינור והייתי באטרף", הוא נזכר. כעת, חמש שנים לאחר מכן הוא כבר גולש לבד על כל 7 המיילים המופלאים של הוואי. לנער הצעיר יש כישרון גדול והעתיד שייך רק לו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים