ווידאו
ווידאוגלישה ← עוד וודג'י מחודש מאי: הגל העצבני של ניו-פורט פשוט מרתק

עוד וודג'י מחודש מאי: הגל העצבני של ניו-פורט פשוט מרתק

מאת יואב נקש יוני 19, 2015

לא, אבל ממש לא נמאס לנו לצפות בקליפים שמגיעים מהוודג' (wedge) בניו-פורט קליפורניה - הגל הכי אלים, הכי לא צפוי והכי שובר שיש. למעשה אנחנו אפילו מחפשים את האקשן הזה מהימים של תחילת חודש מאי 2015 כי היה פשוט סוול ענק ומטורף. לא זוכרים? תפתחו יומן. הסוול הענק שנפל ממש בקו המחבר בין היבשות האמריקאיות סיפק תעוד מדהים של עוצמת הים והגלים. האמריקאים שיודעים לצלם ולערוך בהתאם מפציצים בקליפ המשובח הבא עם לקט של גלישה, סקימבורד, בוגי ונופים מחוף הוודג'. ללא צל של ספק אחד הספוטים המרתקים ביותר שיש.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים