ווידאו
ווידאוגלישה ← רמפה לאייריאל: הג'ימבורי של הגולשים האוסטרלים

רמפה לאייריאל: הג'ימבורי של הגולשים האוסטרלים

מאת יואב נקש אוקטובר 08, 2015

במידה ופספסתם, לפני כשבוע נחנך באוסטרליה מתקן אימונים חדש המיועד לשיפור ביצועי האייריאלים של הגולשים. הסקייטפארק המקורה של חברת Hurley מאובזר ברמפות לשיגור הגולשים ומצעי נחיתה רכים שאמורים לשפר את יכולות התעופה על הגלים. אמנם הרמפות מקובעות למקומן, אינן נעות כמו גלי הים וגם אינן מושפעות מהרוחות והזרמים, אבל את הטכניקה הבסיסית של 360 באוויר אפשר לעשות עם סקייטבורדים.

בווידיאו הבא שמגיע ממתקן האימונים AIS בניו סאות' וויילס אוסטרליה, מככבים ילדים ונוער שיורדים דרופים ועפים לאייראילים עם סקייטבורדים - ביניהם גם ג'יי (Jay) הבן של מארק אוקילופו. גם אם זה נראה כמו ג'ימבורי לגולשים ישנה עדיין אפשרות שמערכת האימונים הזו שנעשית על הרמפות יכולה להתבטא בעתיד הלא רחוק בביצועים של "פיוצ'ר סקול" על הגלים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים