ווידאו
ווידאוגלישה ← בייבי ווייב באורגון: סשן גלישה חמוד על גל נהר נמוך

בייבי ווייב באורגון: סשן גלישה חמוד על גל נהר נמוך

מאת יואב נקש אפריל 03, 2016

גלישה על גל נהר זה בהחלט משהו מוזר אבל על ההנאה שיש בכך אי אפשר להתווכח. על גל טבעי בזרם נהר אפשר לגלוש לפרק זמן ארוך עד ששרירי הרגלים כואבים או עד שהחבר מהגדה צועק לכם "נו יאללה... תורי לעשות סיבוב". במקום שמרוחק מים, גלי נהר עדיפים על "לא לגלוש בכלל". לקונווי ביקסבי (Conway Bixby) מאורגון סשן הגלישה תמיד בא בשמחה גם כשמדובר בגל נמוך, קצר ובמי שלגים קפואים... כי בסופו של דבר הוא יודע היטב שהגולש הכי טוב במים הוא האחד שנהנה הכי הרבה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים