ווידאו

בצעדים קלילים: לולה מיניו היא בלרינה על גלים

מאת יואב נקש פבואר 11, 2019

כמעט בכל סרטון שלה הכותרת "רוקדת". לולה מיניו אוהבת להשתמש בנרטיב של הריקוד כי בכל פעם שהיא רוכבת על הגלים היא פוסעת בצעדים של מחול על לונגבורד כמו על רחבת ריקודי הסלסה המקומיים. מיניו אוהבת את החיים בסאוליטה שבמקסיקו וכל יום אצלה מתחיל בצעדים קלילים אל הים.

הסרטון הבא פשוט תענוג לצפיה. מצלמה שעוקבת אחר רגליה בקומה מהמיטה ועד היכנסה לים. פוט פטיש קליל אבל עם עריכה חביבה שעושה ממש טוב על הנשמה. הפתיח כמו המשך הסרטון בגלישה על הגלים - 8 דקות מרנינות.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים