ווידאו
ווידאוגלישה ← מכונת הגלים בבאלי עובדת בלי הפסקה: פוטג' נוסף מאולוואטו ענק וסלייטר בפדאנג

מכונת הגלים בבאלי עובדת בלי הפסקה: פוטג' נוסף מאולוואטו ענק וסלייטר בפדאנג

מאת יואב נקש ספטמבר 14, 2020

זה תמיד היה כך אבל משום מה, בימים אלו של בידוד מדינתי, זה נראה הרבה יותר דומיננטי מבעבר. הגלים המושלמים בבאלי, הסוולים הנקיים, המשולשים שמתעגלים לצינורות חלולים והסדר המופתי שבו הם נשברים אחד אחרי השני ובכל יום שחולף, זה דבר שפשוט נראה לא מציאותי - דיוק מתימטי ותפוקה איכותית שמתאימה יותר לביצועי מכונה.

הגולשים המעטים שנותרו באי המלכים חוגגים כמעט מידי יום על גלים מושלמים. קלי סלייטר שעשה את דרכו במיוחד מאוסטרליה לבטח מרגיש כמו ראשון חלוצי הגלישה בבאלי. כל יום גלים ואין אף אחד מסביב... מלבד ריזאל טנג'ונג ועוד כמה לוקאלים. אז הנה לפניכם עוד סשן של האלוף בפדאנג ופוטג' מהפנט נוסף של אולוואטו ענק עם גולש אמיץ אחד. צולם בין ה-09-10 בספטמבר.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים