ווידאו

קליי מארזו מעניק משמעות חדשה למושג 'גלישה'

מאת יואב נקש דצמבר 02, 2016

אנחנו רגילים לראותו מתחר'ע על הגלשן ויוצא לרוטיישנים משוגעים על גלי הים אבל גלישה היא הרבה מעבר לאקרובטיות וכמו שקליי מארזו מוכיח, להיות "הכי טוב" זה גם לדעת לקדוח. כמה כייף לראות גולש עם כל כך הרבה עוצמה, כוח ברגליו, ביטחון בתנועותיו, שקורא את הגל כמו ספר פתוח וגם מה שנסגר הוא פורץ דרכו כמו מטוס דרך ענן. מארזו בסשן טיובינג נפלא באינדו - מגדיר מחדש את המושג "גלישה" ומגמד ביכולותיו כל מקצוען אחר בענף.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים