ווידאו

קרב אלופים ? קלי סלייטר מול דיין ריינולדס

יולי 25, 2014

קרב אלופים – קלי סלייטר מול דיין ריינולדס ובובי מרטינז מול טיילור נוקס. בקרב האלופים הזה אתם בוחרים את המנצח שלכם. Epic T.V מציג סדרת סרטונים חדשה של אלופים להשוואה וכשמדובר בגולשים הטובים ביותר בעולם, הבחירה הופכת לקשה במיוחד ולא קלה לצפייה בגלל כמות הביצועים שבה...:)

 
kelly slater vs. Dane reynolds קלי סלייטר מול דיין ריינלודס
 
פרק 1: בובי מרטינז מול טיילור נוקס (Bobby Martinez VS Taylor Knox)
מרטינז ונוקס הם שני גולשים שפרשו בשנים האחרונות מהסבב העולמי אך ההילה שסבבה את שמם ממשיכה לעשות גלים גם כיום בענף הגלישה. שניהם גולשים כוחניים (Power surfers), מתחרים מנוסים, חדורי מוטיבציה ואמיצים. טיילור נוקס מהוואי הוא הוותיק מביניהם, התחרה משנת 1993 ועד 2013 ושיאו היה בשנת 2001 כשהגיע למקום הרביעי באליפות העולם. בימים אלו הגולש האגדי מהוואי מתמקד בכיבוש פסגות הגלים הגבוהות ביותר בעולם. בובי מרטינז צעיר ממנו ב-11 שנה, התחרה רק 5 שנים בסבב העולמי אך הצליח להעפיל להישגים מרשימים יחסית לזמן הקצר שבו התחרה. מי הטוב ביניהם? בקליפ הבא

פרק 2: קלי סלייטר נגד דיין ריינולדס Kelly Slater vs Dane Reynolds
סלייטר וריינלודס הם שני גולשי-על, חדים, זריזים, מהירים ומנחילי דרך בסבב הגלישה העולמי. שניהם גוזרים את הים לחתיכות קטנות לא משאירים טיפת מים על הגל בלי ביצוע רדיקלי, חיתוך חזק, איריאל או צינור חלול וארוך. הסגנון שלהם קלאסי מהול בחן רב, זורמים על הגל כאילו והיו אחד. קלי הוא כמובן יותר מעוטר באליפויות עולם (11 למי ששכח) ובעל וותק עתיר שנים בסבב העולמי. ריינולדס צעיר ממנו ב-12 שנה ונחשב לעילוי בתחום הגלישה החופשית (Free Surfing) ואף הוא הצליח להתברג במקומות מכובדים בכמה תחרויות ASP. מי הטוב מבין שניהם? אתם תבחרו. אני בכל אופן חושב שקלי ריינולדס יותר טוב מדיין סלייטר:)בפרק הבא מיק פאנינג מול ג'ואל פרקינסון...! הולך להיות חם בקרב האלופים - תשארו מעודכנים.

 

 

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים