ווידאו

יפה כמו הים - ברינקלי דייוויס עוצרת נשימה

מאת יואב נקש פבואר 14, 2015

היא גולשת, שחיינית, צוללת חופשית וביולוגית ימית. ברינקלי דייוויס (Brinkley Davies) היא בת הים האמיתית! תחושת האופוריה שבצלילה אינה זרה לה, מגע המים ונפלאות הדגה הם חלק בלתי נפרד מהווייתה. את רגעי הפנאי היא מעבירה בגלישה על פני המים ומקום עבודתה שמהנה לא פחות מכך נמצא מתחת לגלים ובעומק הים. שבועיים של חופשה בשונית נינגאלו (Ningaloo Reef) שנמצאת כ-1200 ק"מ מערבית לאוסטרליה, מסתכם בארבע דקות של שקט נפשי. בשחייה לצד חתולי ים, בגלישה על גלים ובצלילה עם יונקים מופלאים. ברינקלי דייוויס יפה כמו הים!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים