ווידאו
ווידאוגלישה ← בגלל שהים מזוהם ג'ורדי סמית זרק את עצמו באייר לתוך פח אשפה

בגלל שהים מזוהם ג'ורדי סמית זרק את עצמו באייר לתוך פח אשפה

מאת יואב נקש מרץ 30, 2018

בכדי להעביר מסר על זיהום מי הים, הפסלות הרבה שפשה בכל טיפת מים מלוחה ועל הנזק הסביבתי האדיר שזה גורם, צריך שמישהו יעשה קליפ ויזהם קצת יותר. אל תבינו אותי לא נכון. צריך להעביר את המסר וכמו בעינוי סיני לטפטף את זה כל הזמן על הראש, אבל לפעמים האמצעים אינם ממש מקדשים את המטרה...

כשדן מייס הפיק את הסרטון "Let's Talk Trash" הוא לקח את ג'ורדי סמית בשביל להוכיח טענה וגרם לנו להיות קשובים לנזקי הזיהום עד שהגולש הדרום אפריקאי יכוון את עצמו באייריאל אל פח האשפה. אלא שפח האשפה המדובר ששימש רק למטרה זו נבנה מצינורות PVC שהוא בעצם חומר פלסטי מזהם. כשהתגובות הקוטלות החלו להצטבר, דן מיהר להתגונן ואמר שהצינורות הללו היו מחומר ממוחזר אבל זה כבר היה מאוחר מידי בשביל להעביר את ריח הצחנה שנדף מפח האשפה שהוצב בים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים