ווידאו
ווידאותרבות ← מאחורי הקלעים של סצנת הגלישה בסרט 'נקודת פריצה 2'

מאחורי הקלעים של סצנת הגלישה בסרט 'נקודת פריצה 2'

מאת מיכל רם ספטמבר 12, 2015

בסצנה הזו לא היה צורך באפקטים מיוחדים, סצנת הגלישה בסרט "Point Break 2" הייתה עם אפקט טבעי של גל מפלצתי - טיהופו! המרדף האינסופי של ג'וני אחרי בודי ממשיך בסאגה מספר 2 שיצא לאקרנים לקראת סוף השנה (דצמבר 2015). אם לפני למעלה משני עשורים הפעלולים היו נחשבים לנועזים, אז הפעם האקשן הוא אקסטרימי עד קצה גבולות הדימיון.

הסרט החדש והמחודש מבית Warner Bros הולך לפרוץ את כל הנקודות. ב"פוינט ברייק 2" יש סצנה של ברייק קטלני שנמצא בטהיטי שאותו אתם בוודאי מכירים היטב. הפעלול הכפול עם שני הגולשים בתוך אותו הצינור הוא רק טעימה קטנה מסשן הגלישה והצילומים שארכו מספר ימים. את השחקנים מהוליווד החליפו הגולשים המקצוענים ליירד האמילטון ולאורי טואנר (Laurie Towner) שגם נמרח על הריף באחד מהגלים. הסרטון הבא של "מאחורי הקלעים" מכניס אותנו ל-Mood של המרדף הנצחי של ספיישל אייג'נט יוטה אחרי בודי הגורו האקסטרימי.

עזבו הכל וצפו בפרומו הבא לסרט "נקודת פריצה 2". ספיישל אייג'נט יוטה ובודי חוזרים למסך הגדול נועזים יותר, רדיקליים יותר ואקסטרימים פי כמה. 

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מיכל רם

ירושלמית שמתגוררת ברומא, סטודנטית לרפואה. גולשת בתחילת דרכה ומאוהבת בים עד אין קץ. משוגעת לטבע ואוהבת מאוד לטייל בעולם. מאמינה גדולה שבחיים צריך לעשות מה שעושה אותנו מאושרים.

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים