ווידאו
ווידאוגלישה ← קודח וזורח: בנג'י ברנד בשני גלי צינורות של שקיעה בסקלטון

קודח וזורח: בנג'י ברנד בשני גלי צינורות של שקיעה בסקלטון

מאת יואב נקש מאי 09, 2016

בנג'י ברנד (Benji Brand) כבר מרגיש כמו לוקאל על הגל של נמיביה, אחרי הכל הוא היה בין החלוצים שגילו את הביץ' ברייק עם הצינור. הגולש מדרום אפריקה מגיע כמעט באורח קבע לסקלטון ביי והוא תמיד חוזר עם עוד פוטג' מהפנט.

מהטיול שלו בסוף חודש אפריל הוא שב עם סרטון ובו שני גלי שמאל ארוכים מסשן יחיד. מבעד לצינור הארוך ניבטת שקיעה מדהימה שהכניסה אותו ישירות כמועמד בתחרות הגו-פרו של Surfline. בין אם יזכה בפרס או שלאו, בנג'י כבר זכה בסשן גלישה של חייו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים