ווידאו

מחפשים השראה? צפו בסרט הדוקו על 'בנו של הדייג'

מאת ים סלמן ינואר 02, 2016

זהו לא סתם עוד סרט גלישה, אלא סרט מרגש על חייו של גולש אמיץ שנלחם על החוף הביתי. "The Fisherman’s Son" (בנו של הדייג) הוא סרט דוקומנטארי על חייו מעוררי ההשראה של גולש גלי הענק הצ'יליאני, ראמון נאבארו (Ramon Navaro). על הדרך שבה התאהב בגלישה בילדותו ועד למאבק שקיים בבגרותו לשמירה על חוף ילדותו. סרט זה נבחר ב-2015 כ"סרט השנה" על ידי מגזין Surfer וזכה למרב תשומת הלב העולמית בפסטיבל הסרטים של ארגון "Save The waves".

הרבה מעבר להיותו גולש העשוי ללא חת שרוכב על גלי ענק, נאבארו ניחן גם ברוח לחימה ונאבק לשמירה על שלמות החוף הביתי שלו, פונטה דה-לובוס (Punta de Lobos). זה זמן רב שבחוף מתבצעות עבודות פיתוח של הרשויות אשר פוגעות במרקם השבירירי והבתולי של החוף. סרט זה אוצר בתוכו מסר נוקב ותזכורת לכך שגלישה היא מתנה גדולה שייעודה אינו מסתכם רק בתפיסת הגל, אלא במחוייבות שלנו לשמירה על החוף והים. קחו לכם חצי שעה ותספגו השראה. צפיה מהנה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
ים סלמן

בת 38, נשואה ואם לשלושה ילדים מקסימים. בוגרת הפקולטה לחקלאות ברחובות,. מנחת קבוצות ומטפלת ב-NLP. גדלתי בבת-ים עם אבא שהיה שייט וגולש. התחלתי לגלוש בגיל 14 והוצאתי רישיון סקיפר אחרי הצבא.,טיילתי מסביב לעולם ביאכטה יחד עם השותפה והחברה הכי טובה שלי מאיה. Extreme Therapy בפייסבוק

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים