ווידאו
ווידאוגלישה ← בת'אני האמילטון תוקפת גל טיהופו מאסיבי (בהריון)

בת'אני האמילטון תוקפת גל טיהופו מאסיבי (בהריון)

מאת יואב נקש מאי 05, 2015

האם יש משהו שהיא לא מסוגלת לעשות? בת'אני האמילטון ממשיכה להוות השראה עם הפוטג' המוטרף שמגיע אלינו היישר מהגל המאסיבי של טיהופו בתחילת השנה. בת'אני שהייתה אז בתחילת הריונה, עשתה את מה שכל אחת שהולכת להיות אמא במשרה מלאה עושה: תופסת את הגל הענק של חייה וקודחת צינור עבה. בעבר הבענו התפעלות כשהיא חזרה אל הים לאחר תקיפת הכריש ותפסה גלים עם יד אחת. כיום אנחנו פשוט המומים כשאנו רואים אותה תוקפת את הגל של טיהופו בימיה הראשונים להיריון... אז מה יש לנו כאן? אישה, גולשת עם יד אחת ובהריון על הגל של צ'ופו... אני חושב שזה מספיק בשביל להבין שהדבר שאנו צופים בו הוא מאוד לא שגרתי.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים