ווידאו
ווידאוטבע וחי ← בין בונדי לטמראמה: גור לוויתנים ולהקתו ברגע של אושר

בין בונדי לטמראמה: גור לוויתנים ולהקתו ברגע של אושר

מאת יואב נקש נובמבר 02, 2016

רק בתחילת החודש פורסם כי חוף בונדי יהיה לשמורת הגלישה ה-20 של אוסטרליה ולאחר שנתקלנו בקליפ המיוחד הבא אפשר להבין עד כמה השמורה הזו חשובה. לצד אחת הערים הגדולות ביותר באוסטרליה מתקיימים חיים שלווים ובו הטבע בים חי ועולה מידי פעם לנשום אוויר נקי. אמא אדמה שוב מפתיעה ומאפשרת לנו לשבת בנחת ולצפות בשלוש דקות של אהבה. בין בונדי לטמארמה ובמרחק נגיעה מהחוף... רגע קסום של יונק מלכותי יעשה גם אתכם מאושרים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים