ווידאו
ווידאוגלישה ← גולש. נשמה! רוב מצ'אדו שייף גלשן לעצמו אבל נתן אותו לילד אחר

גולש. נשמה! רוב מצ'אדו שייף גלשן לעצמו אבל נתן אותו לילד אחר

מאת יואב נקש אוגוסט 08, 2018

לרוב מצ'אדו יש לב ענק! תמיד ובאזיושהי דרך הוא עושה מצווה: שומר על הסביבה, תורם לקהילות נזקקות ומעניק אהבה מכל הנשמה. את הסטייל שלו על הגל אפשר לראות בסגנון ההתנהלות שלו על היבשה - גולש שמצדיק את היותו איש ים - גולש. נשמה!

מצ'אדו שייף לעצמו "מג'יק בורד", כזה שיתאים בדיוק לסטייל השמור רק לו. את הגלשן הוא לקח לצ'ופו בטהיטי ושם הוא עשה קסמים על סוול טורקיז בגובה מושלם.  באחד מהימים הוא הבחין בגולש צעיר בעל פוטנציאל אדיר שגולש על על טיובים קטנים. מצ'אדו התרשם ורצה לעשות עבורו מחווה שתזכר אצלו לעד. יחד עם מטאהי דרולט הם נסעו לחפש את הילד וכשמצאו אותו  מצ'אדו נתן לו לגלוש על הגלשן. כשהילד יצא מהמים ורצה להחזיר לו את הגלשן, מצ'אדו אמר לו שעכשיו הקסם עבר לידיו...

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים