ווידאו
ווידאותרבות ← עצה של ביג מאמה: 'אל תכנסו לבית של הכרישים שלא תסיימו על הצלחת'

עצה של ביג מאמה: 'אל תכנסו לבית של הכרישים שלא תסיימו על הצלחת'

מאת יואב נקש יולי 14, 2015

ואני יודעת מה שאני או-מרת! וורוניקה פו נאש-פולט (Veronica-Pooh Nash-Poleate) מאמינה בג'יזס כרייסט ובגדול היא אישה עלא-כיף-כיפק ומגניבה שדואגת כמו כל ביג מאמה לשלומם של כל בני האדם (שיאכלו טוב ושלא ייאכלו). בעוד היא נוסעת ברכבה ומתכננת על הארוחה הבשרית הבאה שלה, היא שמעה בחדשות על תקיפת כריש שעורר בה חשש (ותיאבון) גדול. באופן אינסטנקטיבי היא שלפה את המצלמה והקליטה את עצמה מייעצת כיצד להמנע מתקיפות כרישים. היא רצינית אנחנו קצת פחות :)

לביג מאמה טיעונים רציניים שמסתכמים ב"אם אתם לא רוצים להיאכל אז אל תיכנסו לים. תלכו לחוף אבל אל תכנסו למים". תסתכלו עליי" היא אומרת, "אני יודעת לשחות, אני יודעת לצוף אבל אם אכנס לים אני אהיה סעודה על הצלחת של הכריש" (ובזה היא סוג של צודקת). את הסיבה היא מתרצת באנלוגיה אליה: "אם תרנגולת או חזיר היו נכנסים לביתי הייתי מיד שמה אותם על הצלחת שלי" חח.

"לכריש יש זכות לאכול אתכם אם אתם נכנסים לבית שלו בדיוק כמו שאם תרנגולת הייתה נכנסת לבית שלי הייתי ישר שמה אותה על הצלחת", אומרת וורוניקה בתיאבון גדול.

וורוניקה היקרה באמת דואגת בכל ליבה והעצה שלה נכונה אבל לא פרקטית בעליל. בדיוק כמו שאנו מסתכנים בכניסה לים היא מסכנת את עצמה אף יותר כשהיא מקליטה ווידיאו בזמן נהיגה ומדברת אל המצלמה. ביג מאמה, תודה רבה. כוונתך טובה אבל אנחנו מוכנים לקחת את הסיכון - אל דאגה ושיהיה בתיאבון לכולם :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים