ווידאו

קול שמסב רוגע: דונובן פרנקנרייטר תמיד COOL

מאת יואב נקש ספטמבר 14, 2015

במשך 13 שנה הוא מנגן מוזיקה ערבה ושר לנו ברכות. הקול ה-Cool של הגלישה, דונבון פרנקנרייטר (Donavon Frankenreiter), יוצא עם אלבום סולו שמיני בסגנון קצת יותר מעודן. הזמר עם הזקן סגר את עצמו בתוך סטודיו הקלטות בטקסס עם כמה חברים / נגנים ופרט שירי מוזיקת אהבה שלווים... שבהם כמובן לא שכח לשלב את מוטיב הים. את הקליפ לשירו החדש "Big Wave", עשה פרנקנרייטר "על הדרך" בלי הרבה נצנצים וקישוטים כי מילות השיר וקולו הרך הם העיטורים הכי נשמעים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים