ווידאו
ווידאוגלישה ← בלי לאבד עשתונות: אלו הם מצילי החיים של גולשי הגלים הגבוהים

בלי לאבד עשתונות: אלו הם מצילי החיים של גולשי הגלים הגבוהים

מאת יואב נקש פבואר 06, 2017

הם נמצאים שם כל הזמן מסביב ואלמלא הם היינו מספידים הרבה מאוד גולשי גלים. הם פותחים מצערת וממהרים לחלצם משבירות הגלים הגבוהים, מהזרמים החזקים והסחף העוצמתי - אלו הם מצילי החיים הרכובים על האופונעים. הם לא יכולים להרשות לעצמם לחפף בעבודתם או לאבד עשתונות, עליהם להיות קרי רוח, נחושים וסבלנים כי פעמים רבות הם צריכים לחכות עד שיחלפו השבירות.

כשה-WSL נכנס לזירה של תחרויות הגלישה על גלי הענק, בהנהלת הליגה הבינו שמדובר בסכנת חיים שמחייבת נקיטת צעדים בטיחותיים. בשל כך חברת השעונים TAG Heuer, נותנת החסות הוציאה סדרה של סרטונים שכותרתה "אל תשברו במצבי לחץ" - והכוונה בכך היא גם לכוחות ההצלה וגם לגולשי הגלים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים