גלישה פי אלף ? הכי איטי שיש

אוקטובר 25, 2014

על כריס בריאן (Chris Bryan), אומן הוידיאו שמצלם בטכניקת ההילוך האיטי הנקראת גם פאנטום, כבר כתבנו בעבר. אבל לא משנה כמה פעמים נכתוב על אותו צלם, הסירטונים שלו תמיד יעצרו את הזמן ואת הנשימה. בצילום של 1000 fps הזמן ממש מתקדם באיטיות כמו אסטרונאוט שמתהלך בחלל - השילוב הזה עם תנועת האדם, החי, הספורט והים הוא מה שעושה את ההילוך האיטי למשהו מרתק ובדיוני למראה.

Big wave slow mothin cris bryan הילוך איטי 1000 פריימים בשנייה כריס בראיין

גלים גבוהים בסלואו מושן זה דבר מהפנט. תנועת הנוזל, רסיסי המים ושבירת הגלים האיטית יכולים להכניס את הצופה לטראנס כאילו ומדובר במטוטלת שנעה לפני העיניים בעודנו שוכבים על ספה נוחה. קרוב ל-8 דקות של סרטון משלב את המיטב שבצילומים של כריס בראין סנובורד, גלים, טבע חי ואנשים. בקטעי הגלישה לקט נבחר של גלים גבוהים ממקומות שונים בעולם בהם מככבים ג'ון ג'ון פלורנס, קלי סלייטר ועוד רבים וטובים אחרים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים