ווידאו

גלישת הברבור :) יש גולשים חדשים בקירה אוסטרליה

יולי 25, 2014

גולשים חדשים כבשו את הפוינט המפורסם של קירה (Kirra) באוסטרליה. בזמן שהרוחצים נהנו מימי הקיץ החמימים הם הבחינו בגולשים לא שגרתיים שתופסים גלים נמוכים.

ארבעה ברבורים שחורים ירדו דרופים מטורפים וקדחו פינות עתירות ביצועים חחח. אחד מהברבורים התבלט מעל כולם, הוא בחר את השבירה בקפידה ורכב על הגל עד הגיעו אל החוף. הגולש המעופף כנראה שנהנה כל-כך מהחוויה שהוא חזר לסיבוב נוסף. המממ... מעניין אם אותם ברבורים למדו את רזי הגלישה מצפייה בגולשים התותחים שפוקדים את החוף הזה בקביעות.

קלווין מיל (Kelvin Mill) שצילם את הסרטון הנדיר סיפר שהוא התחיל לצלם את הברבורים אבל אז הוא הבחין שהם ממש גולשים על הגלים. עוד מספר קלווין כי הוא רגיל לראות את סלייטר ופאנינג גולשים בקירה אבל לא ברבורים... נקודה למחשבה: אולי זו דווקא סיבה מספיק טובה לכנות שנים מבין הברבורים שגלשו היטב בשמותיהם של השנים:) וצלם-ים מוסיף ושואל: מעניין אם הברבורים יודעים לעשות גם דאק דייב...או שזה טריק ששמור רק לברווזים:-)

 

 

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים