ווידאו
ווידאועל גלגלים ← רמפה צפה: בוב ברנקוויסט בסשן סקייטבורד על אגם טאהו

רמפה צפה: בוב ברנקוויסט בסשן סקייטבורד על אגם טאהו

מאת יואב נקש אפריל 02, 2015

רגע לפני שהוא עובר לסשן סקייטבורד על הירח (כי שם הוא באמת עדיין לא נסע), הפרו - סקייטר בוב ברנקוויסט (Bob Burnquist) יוצא לסשן רמפה על מי אגם טאהו (Tahoe) בקליפורניה. רמפת הסקייטבורד הצפה הזו נבנתה במשך ארבעה ימים ע"י צוות המעצבים ג'רי בלום (Jerry Blohm) וג'ף קינג (Jeff King) בעבור מיזם ללא מטרות רווח שמזמין ידוענים לחשוב בגדול ולהגשים חלומות בקליפורניה.

מבנה הרמפה כולל האלף-פייפ אחד, רבע-פייפ אחד ורמפה נוספת בזווית של 45 מעלות. המעצבים בנו את בסיס תומכת הרמפה על שטח המיועד לציפה ואיזנו את משקל הרמפה על ידי מערכת משקולות בתחתיתה. לאחר שהושלם בסיס הרמפה פרשו דיקטים בצבעים שונים שיוצרים קווים ישרים לנסיעה. הרמפה הושקה במי אגם טאהו שנמצא בגבול בין קליפורניה לנבדה.

"לחלום בגדול בנאדם! זה מה שאני עושה כל יום, אני משתדל לחלום הכי גדול שאני יכול ואז מעושה ככל שביכולתי בשביל להגשים את זה". אומר ברנקוויסט בסרטון הווידיאו.

... ודברים שלא נאמרים בסרטון אבל נראים בברור הוא שצריך לדעת לשחות ולצלול בכל פעם שהסקייטבורד בורח מגבולות הרמפה :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים