ווידאו
ווידאוגלישה ← בוגיסט מבריז לגולש: איך אתם חושבים שזה הסתיים?

בוגיסט מבריז לגולש: איך אתם חושבים שזה הסתיים?

מאת יואב נקש פבואר 16, 2019

התיעוד הקצר הבא מפתיע וכמעט באופן אוטומטי דורש צפיה נוספת. היינו מצפים שהגולש בפייפליין, ניק וואן רופ, ידרוס את הבוגיסט והשניים יסיימו בקשר סבתא מתחת למים אבל ההפתעה של העקיפה בתוך הצינור והקדיחה המושלמת עשתה לנו את היומית :)

לאלו מכם ששואלים את עצמם אם גלשן גלים מהיר מבוגי התשובה היא "כן". לא רק שבסרטון הגולש כבר צבר מהירות אלא שגולשי בוגי גוררים סנפירים, ברכיים ורגליים במים ובכך מאטים את קצב הההתקדמות שלהם.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים