ווידאו
ווידאוגלישה ← בסופו של עניין, סגנון הגלישה משקף את האופי שלך

בסופו של עניין, סגנון הגלישה משקף את האופי שלך

מאת יואב נקש פבואר 10, 2018

האם אפשר לאפיין את אופיו של הגולש על פי סגנון הגלישה שלו? האם ניתן לשקף את אישיותם של גולשי השורטבורד וגולשי הלונגבורד ולהבדיל בינהם בדיוק כפי שנעשה בין "אנשי הכלבים" ו"אוהבי החתולים"? שאלה פילוסופית זו עולה בראשנו עם קליפ של לונגבורדר ספרדי בשם רובן פואנטה שהולך על הגלשן כמו שהוא נע (באופן מטאפורי) על האדמה.

מעבר למה שניתן לנתח בקליפ יתכן שיש קצת מן האמת הפילוסופית בהבדל שבין הגולשים שמתבטא בסגנון שלהם על הגלים ולא משנה על איזה גלשן הם רוכבים. מרבית הגולשים שמחפשים תמיד את הביצועים החזקים, החיתוכים, וההדבקות של ה-90 יהיו הרבה יותר אסרטיבים בחייהם (תקיפים, אנשי עסקים, חומרנים). גולשים שרצים בנחת על פינת הגל בזוויות רחבות הם לרוב יותר מופנמים (שלווים, אנשי רוח, מחוברים לטבע). זו דעתי על פי נסיוני האישי.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים