ווידאו

טבע אוסטרלי שכזה: ענן גשם מתעבה מעל חוף בונדי

מאת יואב נקש נובמבר 10, 2015

העונות שלנו הפוכות האחת מהשניה אבל העננות דומה (בערך כזה). עונת האביב האוסטרלית משתגעת והאם הסיבה לכך היא גם בגלל תופעת אל ניניו? גולשים ורוחצים ביום סמי-קיצי בחוף בונדי ביץ' בסידני לא האמינו למראה עיניהם כשלפתע הגיח מכיוון הים ענן גשם ענק שהתעבה מעל ראשם.

הענן הנמוך שנקרא "ענן מדף" או Arcus Cloud הוריד בתוך מספר דקות כמויות גשם גדולות והניס את כולם מהחוף כשברשותם תמונות טבע יפות בסמארטפון...

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים