ווידאו
ווידאוגלישה ← ארבעת המופלאים: גייב, רייט, ווילקו ומייסון בחזית הגלישה הפרוגרסיבית

ארבעת המופלאים: גייב, רייט, ווילקו ומייסון בחזית הגלישה הפרוגרסיבית

מאת יואב נקש אוקטובר 01, 2015

תנסו להתעלם מהעובדה שחברת ריפ-קארל מנסה למכור לכם איזה שורט של גלישה ותתרכזו במקצוענים שמפרקים את הקליפ הזה לפריימים מאוד קטנים של גלישה. גבריאל מדינה, אוון רייט, מייסון הו ומאט ווילקו ב- 3 דקות של היי פרפורמנס פרוגרסיבי בגלישה. ארבעת המופלאים, הטימניקים של החברה שהפיקה את מפגש ה-wow, מוכיחים שהכתר לא נופל מראשם של "מלכי הים" גם אחרי קומבו של  ביצועים ואייריאלים אדירים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים