ווידאו
ווידאואקסטרים+ ← פארק כבלים בנמל: ווייקבורדינג על קונטיינרים בקרואטיה

פארק כבלים בנמל: ווייקבורדינג על קונטיינרים בקרואטיה

מאת יואב נקש נובמבר 12, 2016

שלושה ווייקבורדרים לקחו את קונספט הכבלים מהאגמים והעתיקו אותו לנמל הימי פולה (Pula) שבקרואטיה. דומיניק גורב, פליקס ג'ורג'י ודומיניק הלמר נעזרו בעגורן הענק של הנמל בכדי להציב ולהציף קונטיינרים ענקיים בתוך המים בזוויות שונות ובצורה מעגלית של 360 מעלות. לאחר מכן הם נעזרו באותו עגורן שיגרור אותם עם הוויקבורד על מסלול המכשולים שיצרו. התוצאה משוגעת לחלוטין וכוללת כמה סקשנים מהירים, קפיצות גבוהות וגריינדים מסוכנים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים