ווידאו

נראה אתכם דגים את הגוליית הענק הבא עם הסאפ!

מאת יואב נקש אוגוסט 12, 2015

סיפור דוויד וגוליית בגרסת הדייגים אינה כוללת שימוש באבנים. הקפטן שעל הסאפ, בן צ'אנסי (Ben Chancey), הצליח לדוג דג עצום מימדים הנקרא בשם גוליית (goliath grouper) בסמוך לחופיה המזרחיים של מדינת פלורידה - דג באורך של למעלה משני מטרים ובמשקל 190 קילוגרמים! הדג הענק הוא הישג בפני עצמו אך הדבר המיוחד הוא שצ'אנסי דג את גוליית כשהוא ישוב על סאפ...! הדג הענק הצליח למשוך אותו מספר פעמים אל המים ולהפילו אבל צ'נסי חזר לגלשן והמשיך עד שדג אותו. וזה חברים נותן פירוש חדש בעברית לראשי התיבות של "סאפ" = "סטנד אפ פיש" :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים