ווידאו

העולם שיייך לצרפתי: צילום ה-POV הכי מדהים בסקי!

מאת יואב נקש אוקטובר 30, 2015

העולם שייך לקנדיד טובו (Candide Thovex’s) ואנחנו מצטרפים לסיבוב של הכדור שלו. גולש הסקי הצרפתי צילם וערך את אחת מיצירות המופת והגאוניות שזכתה לשבחים ומיליוני צפיות במרשתת. הצילום המרתק מנקודת המבט האישית (POV) שמה אותנו בשורה הראשונה של ההתרחשות בעוד קנדיד גולש בספיד במסלולי השלג והרבה מעבר. הסשן של קנדיד בקליפ "One of those days 2" לא מפתיע כלל כי מדובר באחד מגולשי הסקי הטובים ביותר בעולם.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים