ווידאו
ווידאואקסטרים+ ← קנדיד טובקס לא צריך שלג בשביל להחליק אל תוך בגז' הרכב

קנדיד טובקס לא צריך שלג בשביל להחליק אל תוך בגז' הרכב

מאת יואב נקש פבואר 13, 2017

הבחור הצרפתי פשוט עילוי עם מגלשי הסקי. הוא מסוגל להחליק על כל משטח וגם אם אין בו פתית שלג יחיד. קנדיד טובקס (Candide Thovex) הוא פרי-סטיילר אמיתי. ווירטואוז בסקי שזכה לתהילה עולמית עם סרטוניו היצירתיים שבהם כבר צפו מיליונים.

חשיפתו הרבה העניקה לו גם חוזה פרסום שמנמן עם חברת הרכבים הגרמנית אאודי ופרסומת מעולה ששודרה ב-2015 שמסתיימת בלופ אוויר היישר אל תא המטען של המכונית. בסרטון הבא נחשף גם הצד היצירתי של מאחורי הקלעים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים