ווידאו
ווידאוגלישה ← לתעד את האמת. זה הדבר שהכי קשה לעשות בסקלטון ביי

לתעד את האמת. זה הדבר שהכי קשה לעשות בסקלטון ביי

מאת יואב נקש אוגוסט 14, 2018

אם חשבתם שהדבר הקשה ביותר הוא לעבור מדבריות שוממות בנימיביה ולהגיע לחוף סקלטון ביי המבודד או שלתפוס את הגל שנשבר כמו מניפה זה הדבר הכי מסובך, אז נכונה לכם הפתעה. הדבר הקשה ביותר בסקלטון זה לצלם את האינסוף.

אם תשאלו את בנג'י בראנד, הוא כבר יגיד לכם שלצלם את שבירת הלפט ההארוכה זו משימה קשה ביותר. לא בגלל שאי אפשר לצלם את הצינור מבפנים עם גו פרו או מבחוץ עם עדשת טלפוקוס, אלא שכל זווית שבה תתעדו לא תמחיש את הקסם האמיתי של הגל הארוך, הצינור האינסופי. "זהו גל שקשה מאוד לצלמו", אומר בנג'י. "הגענו למסקנה שהדרך היחידה לצלם את השבירה לכל אורכה תתכן רק בעזרת גו-פרו אבל מהר מאוד הבנו שזה לא עושה חסד עם הגל. משהו תמיד יהיה חסר מהדבר האמיתי".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים