ווידאו
ווידאוגלישה ← קאריסה, אנדינו וקולפינטו גולשים בבריכה של הבאסקים

קאריסה, אנדינו וקולפינטו גולשים בבריכה של הבאסקים

מאת יואב נקש מאי 05, 2018

נכון שאין מה להשוות בין השלמות של הגל של קלי.קו ולגל של הוויבגארדן אבל מבחינת הספק, הבאסקים יכולים להריץ 110 גלים בשעה בעוד שסלייטר צריך לחכות 5 דקות בין בין גל לגל. "איכות או כמות" זה עניין שלה עדפה אישית אבל במצב הגלים של הארץ היינו מוכנים גם לחצי גל כזה פעם ביממה. צרות של גולשים אבל לא של מקצוענים... לקאריסה מור, קולוהה אנדינו וגריפין קולאפינטו אין את הבעיה הזו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים