ווידאו
ווידאואקסטרים+ ← על סף הסוף: 'קניונר' מתגרה בגורל עם דאבל בק-פליפ מטורף!

על סף הסוף: 'קניונר' מתגרה בגורל עם דאבל בק-פליפ מטורף!

מאת יואב נקש יוני 28, 2015

לאלו מכם שלא יודעים, מדובר בתחום שנמצא בשולי הספורט האתגרי, או שיותר נכון להגיד "הספורט המתגרה" (...במוות) שנקרא קניונינג (Canyoning). ענף ספורט שנעשה בערוצי נהרות ומפלים אשר כולל טיפוס, סנפלינג, שחייה, קייאקינג וגם... קפיצה (אומנותית ומסוגננת לרוב לנהרות שוצפים). בקליפ הבא מציג הקניונר וורן וורבום (Warren Verboom) לא רק אתלטיות ואקרובטיקה מרשימה של בק-פליפ כפול (Double-Backflip), כי אם גם דיוק אינסטינקטיבי מפותח כשהוא חולף כחוט השערה בין עמודי סלעים ונוחת בנקודה זעירה של מים עמוקים בבריכה טבעית.

"תמיד אהבתי לקפוץ מעל משהו! לצערי אין לי רקע של מתעמל או קופץ-צוקים (כמו קופצי La Quebrada באקפולק מקסיקו), דבר שבהחלט היה יכול לעזור לי." ואנחנו שואלים? לעזור לך יותר מזה?! חביבי, מה שאתה עושה זה פשוט מפגר!

מצפייה בקפיצה שלו וורן, אפש להתפלל רק שזה יסתיים בשלום כי ההסתברות לתאונה היא כה גדולה והקפיצה עוברת על הגבול הדק שבין כישרון לטמטום או כמו שזה נראה בקליפ, בין מריחה על הסלעים לטבילה במים. לנו נותר לקוות שאם יש בדעתו להמשיך לקפוץ כך אז שזה ימשיך בדרך הזו ויסתיים תמיד בשלום.

נשאר לכם תיאבון לעוד Cliff Jumping? אז בבקשה...

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים