ווידאו
ווידאועל גלגלים ← צרפתי על סקייטבורד: סטייל כזה על לונגבורד גם בים עוד לא ראינו

צרפתי על סקייטבורד: סטייל כזה על לונגבורד גם בים עוד לא ראינו

מאת יואב נקש אפריל 11, 2016
Barefoot riding

Barefoot dancing is the best feeling !!!!Plus d'info sur le matos :laurentperigault@ridewithus.frwww.RideWithUs.fr#eneone #ridewithus

Posted by Laurent Perigault on Wednesday, April 6, 2016

וואו... איזה סטייל! כל תנועה שלו היא כמו חמאה, עבודת רגליים נפלאה, סגנון שכמותו גם בים לא ראינו. רוכב הסקייטבורד הפרזיאי לורן פריגול (Laurent Perigault), נוסע על הלונגבורד כאילו הוא גולש על הגלים. השליטה שלו על הסקייט מעוררת התפעלות והערצה... ההליכה המדודה, הסוויטש פוט, ההאנג טן... יא ריבנו של עולם! לא נותר הרבה מה להגיד אלא רק לצפות בו ולהתענג. אם אתם רוצים לראות עוד מהסטייל של העילוי אתם מוזמנים לבקר בערוץ ה-Vimeo שלו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים