שיואו... תרגעי! זו רק פרת ים חביבה

מאת יואב נקש אפריל 08, 2015

הנה משהו שלמדתי מצפייה בסרטון הבא: לא כל היצורים הגדולים והמגושמים בעולם הם מסוכנים אבל בנות שבריריות שנתקלות ביצור גדול ואוחזות במצלמת גו-פרו יכולות להיות מה-זה היסטריות. איזו פאניקה אחזה בבחורה כשהיא גילתה שבמים לצידה שוחה פרת ים (Mantee). אם המוזיקה של "מלתעות" הייתה מתנגנת ברקע היה אפשר לחשוב שבכל רגע המים יצבעו אדום. היונק הימי דומה במימדיו לפרה ומלחח עשב ימי; הוא איטי, מגושם, ענק אבל ממש לא מזיק... אפילו חמוד ונחמד.

הוא לא היצור הכי חכם בעולם הים ובטח לא מתוחכם מספיק בשביל לשחק אותה כריש. כמה פרטים שהבחורה שבסרטון כנראה לא ידעה לפני שהיא קפצה לשחייה. ואם כבר צריכם להוכיח עד כמה הפרה יכולה להיות "תוקפנית ומסוכנת" אז הקליפ הבא לא משאיר ספקות... חה חה

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים